Історія квартету Астурія

 


Електронний струнний квартет Asturia – це сучасний струнний проект з унікальною шоу программою.

Тембри сучасних електроінструментів, яскраві сценічні костюми та експресивне виконання, перетворюють виступ Asturia у видовищний музичний спектакль, а авторські обробки відомих творів вражають своїм новим оригінальним звучанням!Квартет Asturia  це об’єднання творчих людей, які живуть заради однієї мети — створити нове в мистецтві і зробити світ прекраснішим.

Учасниці квартету Asturia — молоді талановиті музиканти з освітою вищого музичного закладу України — Національної Музчної Академії ім. П.І.Чайковського, неодноразові переможниці державних конкурсів скрипалів та віолончелістів, мають досвід сольного та камерного виконання. Але одного разу дівчата з класичною освітою взяли до рук електронні інструменти і змусили звучати класику по новому, завоювавши серця численних слухачів! Так народився квартет «Астурія».

Назва гурту

Ім’я ASTURIA походить від назви твору відомого іспанського композитора Ісаака Альбеніса — «Asturias». Саме ця композиція стала першою сучасною обробкою в творчості гурту і з тих пір є її візитною карткою.
Характер композиції це не лише іспанський колорит, який навіть зовні личить учасницям квартету Asturia. В першу чергу це пристрасність і темпераментність, експресія та емоційність, потужна енергетика та гра контрастів. Всі ці якості є пріоритетом у створенні нових інтерпретацій, незалежно від стилю і напряму, а також головними емоціями, які дівчата хочуть передати зі сцени глядачам.

Наші досягнення

Квартет Asturia підкорив  країни Європи, ближнього і дальнього зарубіжжя. Дівчатам аплодували у Франції, Іспанії, Бельгії, Італії, Австрії, Німеччині, в країнах Балтії, ОАЕ, у Південній Кореї.  Asturia стали бажанним гостем на заходах високого рівня для організацій із світовим іменем.

  • Так дівчата стали запрошеною зіркою на визначному шоу у Франції Supercross de Lyon компанії Motocross.
  • Квартет Астурія виступив з кількома концертами у рамках фіналу Ліги Чемпіонів UEFA у 2018 році у Києві.
  • Астурія виступали  для легенди оперного мистецтва Монсеррат Кабальє
  • Дівчата відкривали та закривали шоу відомого актора Франції Джеремі Феррарі «Les Duos Impossibles 6», що відбулося у рамках фестивалю «Smile and Song Festival» у 2019 році у Брюсселі.
та одна з провідних новин 2019 року:
Струнний квартет Астурія став першим українським гуртом, що виконав гімн Ліги Чемпіонів в історії існування UEFA ! 1го червня 2019 року дівчата виконали гімн перед вирішальним матчем  фіналу Ліги Чемпіонів Ліверпуль vs Тоттенхм Хотспур у Мадриді!
Офіційна інформація на сайті UEFA
Читати подробиці про подію на нашому сайті
 
Сюжет 5го каналу

https://www.facebook.com/100009355781955/videos/2362783337376836/